Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı !

Turgut Alp

Turgut Alp  Osmanlı Devleti'nin ilk dönemlerinde yaşadığı rivayet edilen bir kişiliktir. Ayrıca Ertuğrul Gazi ve oğlu Osman Gazi'nin de yakın arkadaşıydı. Ömrü boyunca Ertuğrul Gazi'ye, Osman Gazi'ye ve Osman Gazi'nin oğlu Orhan Gazi'ye hizmet etti.

Ürün Özellikleri:

Malzeme: 3260 Kalite Çelik  ~ 52- 58 Rockwell (HRC)  Sertliktedir.

  • Boyut: ~ 80 cm

    Sap boyutu: 62cm

    Sap Malzemesi: Gürgen ağacı

  • El İşi: Usta zanaatkarlarımız tarafından özenle üretilmiştir, her bir detay titizlikle işlenmiş ve kılıcın orijinaline sadık kalınmıştır.

  • Özel Yazı:  Üzerine isteğe özel yazı yazdırılabilir, böylece bu eşsiz parçaya kişisel bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

  • Tasarım: Kılıçustası olarak tarihimizi yaşatıyoruz Bu kılıç, Osmanlı'dan günümüze kadar olan bir mirası gururla taşır.

     

Garanti Kapsamı
Ürünlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir ,Kırılma,Paslanma, bükülme gibi nedenler koşulsuz şartsız iade değişime girmektedir. İletişim destek hattımızdan bize ulaşarak ürün değişim veya iade yapabilirsiniz.
 
Teslimat
Ürünlerimiz tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır bu sebeple Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren, 1-10 iş günü içerisinde siparişiniz Kargo şubesine teslim edilir.
 

TURGUT ALP BALTASI

2.499,00 TL
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
BU ÜRÜNLERDE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !Çıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...