Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı !

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Ürünlerimizde Tüm Türkiye'ye Kapıda ödeme kredi kartı, kapıda ödeme nakit sistemimiz vardır.
Web sitemizden yapılan siparişlerde tüm kredi kartlarına 9 taksite kadar imkanımız vardır.
Tüm ürünlerimiz paslanmaz karbon çelik ve Damascus Şam Çeliği Olarak Üretmekteyiz.
Tüm modellerimize havale ve sitemizden kredi kartı ile alımlarda ister kılıç üzerine isterseniz sehpa üzerine özel yazı yazabiliyoruz. 
Kapıda ödeme özel yazı isterseniz ürünü almadığınız takdirde ürün üzerindeki yazı lazer ile yazıldığı için silinmemektedir. Bu yüzden özel yazılarda sadece havale-eft, kredi kartı ile alınmaktadır.
Maalesef özel tasarım yapmıyoruz,sadece sitemizden sattığımız modelleri üretmekteyiz. Özel üretim olarak sadece mevcut modellerimizin çelik kısmı değiştirilerek şam çeliği yapabiliyoruz.
Siz Değerli müşterilerimizin vermiş olduğu siparişi en iyi şekilde paketliyoruz. Eskitme tarz olmayan tüm modeller Yanında Özel geyikboynuz sehpa ile gelmektedir. Eskitme tarzı olan modeller Set şekilde Özel geyikboynuz sehpa, Kılıf ve Özel Ahşap kutu ile gelmektedir.
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
Yükleniyor...