Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı !

Ürün Özellikleri:

Yavuz Sultan Selim kılıcı, Osmanlı İmparatorluğu'nun savaşlarda ve fetihlerde kullanılan önemli bir sembol olmuştur. Yavuz Sultan Selim, Osmanlı İmparatorluğu'nun topraklarını genişletmek için önemli fetihler gerçekleştirmiş ve İslam dünyasında güçlü bir lider olarak tanınmıştır. Bu sebeple, onun adıyla anılan bir kılıcın Osmanlı tarihinde ve kültüründe özel bir yere sahip olduğu düşünülür. 


Yanında neler ile gelmektedir:Özel Geyikboynuz Sehpası, Özel Ahşap Kutusu ve Kılıfı ile gelmektedir.

Özel Yazı:  Kılıcın üzerine isteğe özel yazı yazdırılabilir, Eğer Özel Yazı alanını boş bırakırsanız kılıç size resimdeki standart yazısı ile gelir.

Malzeme: Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 4116 karbon çelik kullanılarak üretilmiştir, dayanıklı ve keskin bir yapıya sahiptir.

Kabza: Pirinç Malzeme

Balçak: Pirinç Malzeme

  • Boyut: 90cm uzunluğundadır.

    Ağırlık: 1300 Gram Ağırlığında.

  • El İşi: Usta zanaatkarlarımız tarafından özenle üretilmiştir, her bir detay titizlikle işlenmiş tamamen el emeği üretimdir. 

Yavuz Sultan Selim Han modeli, hem tarih tutkunları hem de silah koleksiyonerleri için benzersiz bir parça olacaktır. Siz de bu muhteşem kılıcı koleksiyonunuza katmak ve tarihin gücünü hissetmek için şimdi sipariş verin!

Garanti Kapsamı
Ürünlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir ,Kırılma,Paslanma, bükülme gibi nedenler koşulsuz şartsız iade değişime girmektedir. İletişim destek hattımızdan bize ulaşarak ürün değişim veya iade yapabilirsiniz.
 
Teslimat
Ürünlerimiz tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır bu sebeple Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren, 1-10 iş günü içerisinde siparişiniz Kargo şubesine teslim edilir.
 

YAVUZ SULTAN SELİM MODELİ

9.999,00 TL
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
BU ÜRÜNLERDE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !Çıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...