Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı !

HZ.ALİ ZÜLFİKAR

İslamın 4.halifesi olarak bilinen Hz.Ali Efendimiz o kadar merhametli ve o kadar adaletli bir kişilikteymiş ki insanlar ona Allahın Aslanı diye hitap edermiş. Birçok rivayete göre Hz.Ali'nin Kılıcı iki ucu çatal sap kısmı ceviz ağacından yapıldığı rivayet edilmektedir. Bizde bu rivayetlere göre bu tasarımı yaptık.

Ürün Özellikleri:

Ürün üzerinde:
 Kılıcın Üzerinde yazı arapça '' la feta illa ali la seyfe illa zülfikar'' Zülfikar'dan keskin kılıç, Ali'den büyük yiğit yoktur. Yazmaktadır.  (dilerseniz silinebilir)

Yanında neler ile gelmektedir:Özel cevizden yapılma ahşap kutusu, Özel Geyikboynuz Sehpası,ve kılıfı ile birlikte set şeklinde gelmektedir.

Malzeme: Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 4116 karbon çelik kullanılarak üretilmiştir, dayanıklı ve keskin bir yapıya sahiptir. Balçak kısmı ise pirinç malzemeden yapılmıştır, estetik bir görünüm sunar.

  • Boyut: 90cm uzunluğundadır bu boyut ideal denge ile kullanıcıya güvenilir bir kontrol sağlar.

  • El İşi: Usta zanaatkarlarımız tarafından özenle üretilmiştir, her bir detay titizlikle işlenmiş tamamen el emeği üretimdir. 

  • Özel Yazı: Kılıcın üzerine isteğe özel yazı yazdırılabilir, böylece bu eşsiz parçaya kişisel bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

  • Tasarım: Kılıçustası olarak tarihimizi yaşatıyoruz Bu kılıç, İslam Tarihinden günümüze kadar olan bir mirası gururla taşır.
     

Hz.Ali Zülfikar Kılıcı, hem tarih tutkunları hem de silah koleksiyonerleri için benzersiz bir parça olacaktır. Siz de bu muhteşem kılıcı koleksiyonunuza katmak ve tarihin gücünü hissetmek için şimdi sipariş verin!

Garanti Kapsamı
Ürünlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir ,Kırılma,Paslanma, bükülme gibi nedenler koşulsuz şartsız iade değişime girmektedir. İletişim destek hattımızdan bize ulaşarak ürün değişim veya iade yapabilirsiniz.
 
Teslimat
Ürünlerimiz tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır bu sebeple Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren, 1-10 iş günü içerisinde siparişiniz Kargo şubesine teslim edilir.
 

ESKİTME ZÜLFİKAR

-6%
8.500,00 TL
7.999,00 TL
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
BU ÜRÜNLERDE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !Çıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...