Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı !

Hakkımızda

KURUMSAL AÇIKLAMA 

2016 Yılının Mayıs ayında ÖMER ALTINTAŞ BIÇAK İMALİ  tarafından kurulan KılıçUstası Tüm Dünya'ya bir çok farklı Markada hizmet vermektedir.  16. yüzyılda yaygınlaşan bir Türk Kılıcı olan Yatağan Kılıcı üretim yerimiz Denizli'nin Serinhisar ilçesine bağlı Yatağan kasabasında yapıldığı için bu ismi almıştır. Bilinen ilk yatağanlardan biri Kanuni Sultan Süleyman için yapılmış işlemeli yatağan olup, kılıcın en önemli özelliği sadece tek tarafının keskin olması ve aman diyen, teslim olan düşmana yaşama şansı vermesidir.

16. yüzyıldan itibaren atalarımızdan bize kalan bu mesleği Yatağan kasabamızda daimi icra ettirme gayretindeyiz. KılıçUstası markasıyla 8. yılımıza girdiğimiz şu günlerde Türkiye'de kılıç denildiğinde akla gelen ilk marka olmanın memnuniyetini yaşıyoruz. Kalite prensibiyle yüksek mukavemet değerine sahip çelikleri tarihi usullere uygun şekilde üreterek kullanıcılarına sunuyoruz. Geçmişten beri süre gelen bu zanaatı yaşatırken bize destek olan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz. Ürünlerimizin tamamı özel geyikboynuz sehpa ile gönderilmektedir. Tüm ürünlerimizde kargo ücreti tarafımızdan karşılandığı gibi koşulsuz şartsız İADE hakkı mevcuttur. 

Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
Yükleniyor...