Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı !

OSMANLI KILICI
Osmanlı döneminde kılıç üretiminde çok dikkatli çalışmalar yapılmış ve özellikle Denizli Yatağan kasabasında bu işin ustaları çok nitelikli örnekler ortaya çıkarmıştır. Osmanlı Yalmanlı Kılıcı bu örneklerden biri olup, savaş meydanında pratik bir mücadele unsuru olarak dikkat çekmiştir. Meydan savaşı olarak nitelenen savaşlarda, büyük bir meydanda yoğun ve kalabalık bir savaşın ortaya çıkması söz konusu olmuştur. Böylesine bir durum düşünüldüğü zaman, kavisli ve yalmanlı kılıçların kullanan kişilere çok büyük avantajlar sağladığı bilinmiştir.

Ürün Özellikleri:

Yanında neler ile gelmektedir:Özel Geyikboynuz Sehpası ile birlikte gelmektedir. (dilerseniz ekstra tamamlayıcı ürünler bölümünden Kılıf ve tablo alabilirsiniz.)

Malzeme: Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 4116 karbon çelik kullanılarak üretilmiştir, dayanıklı ve keskin bir yapıya sahiptir.

Balçak: Pirinç malzemeden yapılmıştır, estetik bir görünüm sunar.

  • Boyut: 90cm uzunluğundadır bu boyut ideal denge ile kullanıcıya güvenilir bir kontrol sağlar.

    Ağırlık: 1040 Gram Ağırlığında.

  • El İşi: Usta zanaatkarlarımız tarafından özenle üretilmiştir, her bir detay titizlikle işlenmiş tamamen el emeği üretimdir. 

  • Özel Yazı: Kılıcın üzerine isteğe özel yazı yazdırılabilir, böylece bu eşsiz parçaya kişisel bir dokunuş ekleyebilirsiniz.

Osmanlı Kılıcı, hem tarih tutkunları hem de silah koleksiyonerleri için benzersiz bir parça olacaktır. Siz de bu muhteşem kılıcı koleksiyonunuza katmak ve tarihin gücünü hissetmek için şimdi sipariş verin!

Garanti Kapsamı
Ürünlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir ,Kırılma,Paslanma, bükülme gibi nedenler koşulsuz şartsız iade değişime girmektedir. İletişim destek hattımızdan bize ulaşarak ürün değişim veya iade yapabilirsiniz.
 
Teslimat
Ürünlerimiz tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır bu sebeple Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren, 1-10 iş günü içerisinde siparişiniz Kargo şubesine teslim edilir.
 

OSMANLI MODELİ

4.999,00 TL
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
BU ÜRÜNLERDE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !Çıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...