Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı ! Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! Kredi Kartına 9 Taksit imkanı !

DAMASCUS HZ.MUHAMMED (SAV) EFENDİMİZİN KILICI

Damascus çeliğinden yapılmış Hz.Muhammed Peygamber efendimizin kılıcı. Damascus kılıcı diğer ismiyle şam çeliği olarak da bilinmektedir. Damascus çok kaliteli bir çelik türüdür ve ortalama 130-160 kat dövülerek yapılmaktadır. Bu nedenle fiyatı diğer çelik türlerine göre daha pahalıdır. Aynı zamanda bu çelik türü keskinliğini zaman geçsede korur ve genelde kamp yapan kişilerin damascus bıçak seçme nedenlerinden biriside budur.

Ürün Özellikleri:


Yanında neler ile gelmektedir:Özel Geyikboynuz Sehpası , Özel Ahşap Ceviz oyma kutusu ile gelmektedir.

Malzeme: Yüksek kaliteli paslanmaz çelik 4116 karbon çelik kullanılarak üretilmiştir, dayanıklı ve keskin bir yapıya sahiptir.

Kabza: Metal malzemeden yapılmıştır.
Balçak: Metal malzemeden yapılmıştır.

Boyut: 100Cm Boyutundadır.
Ağırlık: 1400-1800 gram ağırlığındadır.

Özel yazı: Bu kılıca özel yazı yazılmamaktadır.

El İşi: Usta zanaatkarlarımız tarafından özenle üretilmiştir, her bir detay titizlikle işlenmiş tamamen el emeği üretimdir. 

Bu özel kılıç modelini koleksiyonunuza katmak ve tarihin gücünü hissetmek için şimdi sipariş verin!

Garanti Kapsamı
Ürünlerimiz 5 Yıl boyunca garantilidir ,Kırılma,Paslanma, bükülme gibi nedenler koşulsuz şartsız iade değişime girmektedir. İletişim destek hattımızdan bize ulaşarak ürün değişim veya iade yapabilirsiniz.
 
Teslimat
Ürünlerimiz tamamen el işçiliği ile yapılmaktadır bu sebeple Sipariş verdiğiniz tarihten itibaren, 1-10 iş günü içerisinde siparişiniz Kargo şubesine teslim edilir.
 

DAMASCUS HZ.MUHAMMED (SAV)

24.999,00 TL
Merhaba Size nasıl yardımcı olabilirim?
BU ÜRÜNLERDE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !Çıkmadan önce incelemek ister misiniz?
Yükleniyor...